e-LEARNING

REWOLUCJA NA WYKŁADACH

Informujemy, że istnieje możliwość przeprowadzenia wykładów za pośrednictwem Internetu (e-learning).*

NA CZYM POLEGA e-LEARNING?

Uczestnik kursu otrzymuje login i hasło na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. Rozpoczyna szkolenie logując się na platformie e-learningowej. Kurs teoretyczny zgodnie z programem szkolenia obejmuje materiał właściwy dla 24 wykładów. W celu wyjaśniania problemów merytorycznych kursant w trakcie szkolenia ma do dyspozycji kontakt z instruktorem za pomocą poczty e-mail lub skypa. Po zakończeniu szkolenia na odległość konieczne jest uczestniczenie TYLKO W JEDNYCH ZAJĘCIACH w formie stacjonarnej obejmujących ćwiczenia z przepisów ruchu drogowego oraz zajęcia z pierwszej pomocy.

Powyższa liczba zajęć jest niezbędna do ważności kursu. Jednak dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy cykl zajęć stacjonarnych porządkujących wiedzę zdobytą w formie e-learningowej oraz zawierających informacje uzupełniające ułatwiające przebycie części praktycznej szkolenia oraz egzaminu państwowego. Zajęcia będą prowadzone przez egzaminatora. Zajęcia ponadprogramowe nie zwiększają ceny kursu.JAKIE MASZ KORZYŚCI ZE SZKOLENIA W FORMIE e-LEARNINGU?

1. Możesz uczyć się GDZIE CHCESZ, KIEDY CHCESZ, Z KIM CHCESZ. (np. w pociągu, w nocy, z koleżanką lub kolegą)


2. NIE MUSISZ uczestniczyć w cyklu wykładów w miejscach lub o czasie, które Ci nie odpowiadają (ma to szczególne znaczenie, gdy mieszkasz poza miejscowością w której są prowadzone wykłady).


3. Możesz BARDZO SZYBKO przejść cały cykl szkolenia teoretycznego – w tempie niemożliwym do zrealizowania w trakcie szkolenia tradycyjnego (rekordziści robili teorię w 3 DNI, a najczęściej zajmowało to tydzień lub dwa). JAKOŚĆ szkolenia tą metodą jest porównywalna ze szkoleniem tradycyjnym a czasami wręcz WYŻSZA, gdyż możesz się uczyć gdy jesteś w najlepszej dyspozycji a nie wtedy gdy są wyznaczone wykłady.


4. Możesz rozpocząć kurs W KAŻDYM MOMENCIE nie czekając na uzbieranie się odpowiedniej liczby uczestników oraz zaczynasz naukę zawsze we właściwej kolejności (wiele ośrodków szkolenia oferuje dopisywanie się do wykładów co powoduje, że to od czego należy zacząć szkolenie jest np. na końcu)


5. Możesz bardzo SZYBKO ROZPOCZĄĆ JAZDY co może znacznie skrócić cały kurs
Dodatkowo oferujemy SPECJALNE ZAJĘCIA Z EGZAMINATOREM, na których poznacie BEZCENNE INFORMACJE ułatwiające w ogromnym stopniu ZDANIE EGZAMINU państwowego.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY e-LEARNING?

DLA WSZYSTKICH a w szczególności dla tych, którzy:

- potrafią się uczyć samodzielnie

- cenią swój cenny czas

- muszą specjalnie dojeżdżać na wykłady lub długo na nie czekać np. po lekcjach lub po pracy

 

CZY WYKŁADY PRZEZ INTERNET SĄ MNIEJ SKUTECZNE OD TRADYCYJNYCH?

Współczesne społeczeństwo musi przyzwyczaić się do nowych form przekazu informacji. Coraz więcej szkół, wyższych uczelni i firm szkoleniowych umożliwia korzystanie z internetowych form przekazywania wiedzy. Oczywiście nic nie zastąpi wykładowcy z pasją, umiejącego zarażać uczniów swoim entuzjazmem.

OSOBY, KTÓRE JUŻ BRAŁY UDZIAŁ W SZKOLENIU E-LEARNINGOWYM WYRAŻAŁY NASTĘPUJĄCE OPINIE:

  1. Bardzo dobrze usystematyzowany przekaz materiału
  2. Nie trzeba robić notatek bo przez długi czas mam dostęp do wszystkich wykładów
  3. W każdym momencie mogę zrobić sobie przerwę
  4. Jak czegoś nie rozumiem to prezentację mogę uruchomić wielokrotnie – jak na wykładach się na chwilę zamyślę, to część treści umyka bezpowrotnie.
  5. Po przerobieniu całego materiału w formie e-learningowej zupełnie inaczej rozumiem wykłady uzupełniające - warto w nich uczestniczyć
  6. Jak chcę to mogę uczyć się po kilka lekcji na raz albo po pół – tak jak mi wygodnie i kiedy sam uważam, że jest na to najlepsza pora
  7. Zależało mi aby szybko się zaczęły jazdy – to się szybko nauczyłem teorii – nie musiałem czekać aż skończy się cykl wykładów tak jak na tradycyjnym kursie – tempo zależy tylko ode mnie a nie od innych uczestników kursu

 

W JAKI SPOSÓB MOGĘ SKORZYSTAĆ Z TEJ FORMY SZKOLENIA?

 

Możesz samodzielnie zająć się poszukiwaniem firm zajmujących się tą formą szkolenia. 

Możesz również skorzystać z naszego doświadczenia zyskując czas oraz zmniejszając ryzyko błędu w wyborze takiego ośrodka.

Możesz skorzystać z naszych dodatkowych bonusów, których prawdopodobnie nikt inny nie jest w stanie zaoferować.

Masz pytania?  Zadzwoń lub napisz maila.

 

 * Zgodnie z art 23 p. 3 Ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami (Dz. U. Nr 30, poz. 151)

NAUKA JAZDY CISZYŃSKI

Adres biura:

ul. Klonowa 3

Tłuszcz

 

Sala wykładowa

 

Szkoła Podstawowa

im. Królowej Jadwigi

w Tłuszczu

ul. Radzymińska 2